II międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań przemysłowych

W dniu 16 listopada 2017 roku uczniowie klasy 2mt i 4mt uczestniczyli w II MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH. W czasie zwiedzania stanowisk wystawienniczych zapoznali się z ofertą liderów rynku reprezentujących cały innowacyjny przemysł.

Uroczystości 11 Listopada

W dniu 11 listopada 2017r. przedstawiciele naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandardowym uczestniczyli uroczystościach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Spotkanie z Wnukami Marii Curie- Skłodowskiej

13 listopada o godz. 11.00 w Auli Instytutu Informatyki UMCS odbyło się otwarte spotkanie członków rodziny Marii Curie-Skłodowskiej ze społecznością akademicką.

11 Listopada w ZSTK

W dniu 10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wystawa kolejek

Zapraszamy pasjonatów i przyjaciół kolei do zaprezentowania swojej kolejki lub zbiorów kolekcjonerskich związanych z historią i funkcjonowaniem kolei.

Dni Otwarte

Bluza ZSTK

Samorząd Uczniowski informuje o możliwości zamówienia i zakupienia bluzy z logo szkoły i nazwą kierunku. Osoby chętne do nabycia bluzy, więcej informacji uzyskają u opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców uczniów wszystkich klas na śródsemestralne zebranie, które odbędzie się
10 listopada 2017r. o godz. 1700

Magdalena Zielińska  wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Magdalena Zielińska wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

7 listopada  w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego nasza uczennica ,Magdalena Zielińska z klasy 4et ,odebrała  Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Zabawa kostiumowa - zwycięzcy

W piątek zakończyło się głosowanie na najlepsze przebranie w zabawie kostiumowej!!!

Oto zwycięzcy: