U nas nauka staje się pasją

Aktualności

Nasze aktualności:

ZHP w ZSTK

ZHP w ZSTK

Miło Nam poinformować, że w Naszej szkole działa drużyna należąca do Związku Harcerstwa Polskiego - Próbna Lubelska Drużyna Wędrownicza Delta.

więcej

Dni otwarte - Technik informatyk

więcej

Nowy plan lekcji od 15-go stycznia 2018 r.

http://planpub.zstk.edu.pl/20180115/
http://plan.zstk.pl/20180115/ (wersja rozszerzona, dostępna po logowaniu)

więcej
Olimpiada Statystyczna

Olimpiada Statystyczna

W dniu 09.01.2018 r. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbyły się zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej. Wzięło w niej udział trzech uczniów naszej szkoły z klasy 4 is technik spedytor, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach międzyszkolnych. Gratulujemy osiągnięć w dziedzinie statystyki Jakubowi Drosio, Mi...

więcej
Finał akcji

Finał akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za okazane serce i zaangażowanie w przebieg Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Zebrane dary zostały przekazane na rzecz Lubelskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z siedzibą przy ulicy Narutowicza 54. ...

więcej

Studniówka Zstk 2018

W sobotę  6 stycznia  tegoroczni maturzyści ZST-K  bawili się na swoim balu studniówkowym. Zorganizowano go w dworku Arkadia w Piotrowicach pod Lubliniem. Zgodnie z tradycją maturzyści rozpoczęli ten wyjątkowy wieczór staropolskim tańcem – polonezem.

więcej

Nowy plan lekcji od 8-go stycznia 2018 r.

http://planpub.zstk.edu.pl/20180108/
http://plan.zstk.pl/20180108/ (wersja rozszerzona, dostępna po logowaniu)

więcej

ZSTK czyta w Święta

Zapraszamy od 18 do 22 grudnia 2017 r.do biblioteki szkolnej wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz rodziców, aby zapoznać się z najnowszą, bogatą ofertą książek i wybrać sobie coś do czytania na wolne dni.

Wesołych Świąt!

więcej
Dzień Spedytora

Dzień Spedytora

W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Spedytora. Uczniowie kl. 2it powitali przybyłych gości cukierkami.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij