U nas nauka staje się pasją

Aktualności

Nasze aktualności:

Zebranie SRR

Zebranie Szkolnej Rady Rodziców ZSTK

więcej

Finał konkursu Sigma Kwadrat

W kwietniu br. na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie, odbył się finał VI Lubelskiego Konkursu Statystyczno – Demograficznego Sigma Kwadrat.

więcej
Warsztaty kulturowo-językowe

Warsztaty kulturowo-językowe

W dniu 5 czerwca 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach kulturowo-językowych prowadzonych w całości w języku angielskim.

więcej

Współpraca PKP Intercity S.A. z ZSTK

6. czerwca 2017 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Spółki PKP Intercity S.A. z dyrektorami szkół zawodowych kształcących na kierunkach kolejowych, w tym również z ZSTK.

więcej

Projekt

ZSTK jest uczestnikiem projektu "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces" w ramach działania 12.4 RPO WL (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego).

więcej
Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

5 czerwca 2017r. młodzież z klas 1it oraz 1lt  Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do Warszawy.

więcej
Orkiestra uczestniczyła w muzycznym rekordzie Guinessa

Orkiestra uczestniczyła w muzycznym rekordzie Guinessa

Muzyczny rekord Guinessa na schodach Zamku Lubelskiego

więcej

Nasze sukcesy podczas międzyszkolnego konkursu „Rok przed dyplomem”

2 maja 2017r. odbył się międzyszkolny konkurs zawodowy „Rok przed dyplomem”. W etapie regionalnym sprawdzało swoją wiedzę i umiejętności 211 uczniów, reprezentujących 22 szkoły techniczne województwa lubelskiego.

więcej

Uczniowie ZSTK wśród prelegentów ogólnopolskiej konferencji ”Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej „Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”, która odbyła się 19 maja w Warszawie.

więcej

Program stypendialny dla uczniów kierunków kolejowych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prowadzą program stypendialny dla uczniów naszej szkoły na kierunkach technik transportu kolejowego i technik elektroenergetyk transportu szynowego.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij