AGATA KAMIŃSKA LAUREATKĄ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

29 listopada 2017 r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Grzyby – skarby natury” zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie we współpracy z Lasami Państwowymi, Ligą Ochr...

konferencja historyczna pt. „Odrodzenie i Odbudowa Niepodległej Rzeczypospolitej”

W dniu 29.11.2017 R w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się konferencja
historyczna pt. „Odrodzenie i Odbudowa Niepodległej Rzeczypospolitej” poświęcona 99 rocznicy
odzyskania przez Polskę niepodległości, w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły.

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO

dla uczniów szkół technicznych województwa lubelskiego pt. „Logistyk, spedytor, informatyk- zawody przyszłości ”

Sukces Kamila Zarajczyka w OWT

Uczeń klasy 4mt, Kamil Zarajczyk, został zakwalifikowany do kolejnego
etapu XLIV edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej w grupie elektryczno- elektronicznej .
Etap okręgowy olimpiady odbędzie się 5 stycznia 2018 roku.
Kamilowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym współzawodnictwie!

Uczestniczyliśmy w programie TVP3 „Zdarzenia”

22 listopada uczniowie klas kolejowych kształcących się w zawodach: technik transportu kolejowego i technik elektroenergetyk taboru szynowego wraz z nauczycielami Joanną Konop i Grzegorzem Galkiem wzięli udział w programie reporterów TVP3 „Zdarzenia” pod tytułem „Szlaban na śmierć”.

Program  stypendialny ”PKP Intercity”   dla  uczniów  ZST-K

Program stypendialny ”PKP Intercity” dla uczniów ZST-K

Jesteśmy  pierwszą  szkołą  ,która została objęta programem stypendialnym ”PKP Intercity”. Celem programu jest wsparcie młodzieży w procesie kształcenia oraz zapewnienie „PKP Intercity” wykwalifikowanej kadry zawodowej.

Język angielski zawodowy - klucz do sukcesu

II międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań przemysłowych

W dniu 16 listopada 2017 roku uczniowie klasy 2mt i 4mt uczestniczyli w II MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH. W czasie zwiedzania stanowisk wystawienniczych zapoznali się z ofertą liderów rynku reprezentujących cały innowacyjny przemysł.

Uroczystości 11 Listopada

W dniu 11 listopada 2017r. przedstawiciele naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandardowym uczestniczyli uroczystościach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Spotkanie z Wnukami Marii Curie- Skłodowskiej

13 listopada o godz. 11.00 w Auli Instytutu Informatyki UMCS odbyło się otwarte spotkanie członków rodziny Marii Curie-Skłodowskiej ze społecznością akademicką.