Wycieczka do Krakowa, Zakopanego i Poronina

Relacja z wyjścia klasy 1it do Galerii Labirynt

W dniu 14 grudnia 2016 uczniowie klasy 1it pod opieką nauczyciela WOK-u i wychowawcy klasy udali się do Galerii Labirynt w Lublinie.

Projekt „Lokomotywy”

Projekt „Lokomotywy” był realizowany w naszej szkole już po raz trzeci a w tym roku szkolnym pod hasłem „Peron Centralny – miejsce spotkań młodzieży”.

Wielkie otwarcie Peronu Centralnego

Peron Centralny – miejsce spotkań uczniów ZSTK otwarte!

Wizyta na Zamku Lubelskim

8 grudnia 2016r. uczniowie klasy 1 mt wraz z wychowawcą i nauczycielem WOK-u wybrali się na wystawę: "Monet Renoir Corot i inni. Malarze Normandii".

Wizyta uczniów ZSTK w wagonowni  Warszawa-Grochów PKP Intercity

Wizyta uczniów ZSTK w wagonowni Warszawa-Grochów PKP Intercity

1 grudnia 2016 roku uczniowie z klasy 4 it kształcący w zawodzie technik elektroenergetyk transportu szynowego wzięli udział w wycieczce dydaktycznej na bocznicę kolejową Warszawa – Grochów – PKP Intercity.

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klasy 1 et oraz 2 lt Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w dniu 23 listopada 2016 r. uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Warszawy.

Dzień Życzliwości

W poniedziałek 21 listopada 2016 roku obchodziliśmy Dzień Życzliwości.

Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła uczestniczyła w przedsięwzięciu organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego.

Uczniowie klas 2lt i 2st na spektaklu "Dziady"

27 października 2016 r. uczniowie klas 2lt i 2st wybrali się na spektakl "Dziady" przygotowany przez Teatr im. Witkacego w Słupsku.