U nas nauka staje się pasją

Aktualności

Nasze aktualności:

11 Listopada w ZSTK

11 Listopada w ZSTK

W dniu 10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej

Wystawa kolejek

Zapraszamy pasjonatów i przyjaciół kolei do zaprezentowania swojej kolejki lub zbiorów kolekcjonerskich związanych z historią i funkcjonowaniem kolei.

więcej

Dni Otwarte

więcej
Bluza ZSTK

Bluza ZSTK

Samorząd Uczniowski informuje o możliwości zamówienia i zakupienia bluzy z logo szkoły i nazwą kierunku. Osoby chętne do nabycia bluzy, więcej informacji uzyskają u opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

więcej

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców uczniów wszystkich klas na śródsemestralne zebranie, które odbędzie się 
10 listopada 2017r. o godz. 1700

więcej
Magdalena Zielińska  wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Magdalena Zielińska wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

7 listopada  w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego nasza uczennica ,Magdalena Zielińska z klasy 4et ,odebrała  Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

więcej
Zabawa kostiumowa - zwycięzcy

Zabawa kostiumowa - zwycięzcy

W piątek zakończyło się głosowanie na najlepsze przebranie w zabawie kostiumowej!!!

Oto zwycięzcy:

więcej
Finał Szkolnej Akcji „ZNICZ”

Finał Szkolnej Akcji „ZNICZ”

W ostatnim tygodniu października wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili ogólnoszkolną zbiórkę zniczy.

więcej
Projekt Tydzień  Konstytucyjny w ZSTK

Projekt Tydzień Konstytucyjny w ZSTK

6 listopada  klasy pierwsze uczestniczyły  w zajęciach w ramach projektu „Tydzień  Konstytucyjny” organizowanego przez Stowarzyszenie prof. Z. Hołdy.

więcej

Rusza plebiscyt Super Klasa 2017. Czekamy na zgłoszenia

Twoja klasa to superzgrana paczka młodych ludzi i chcecie spędzić ze sobą kilka dni poza szkołą? A może jesteście pierwszakami i potrzebujecie trochę czasu (w ciekawym miejscu), żeby się zintegrować? Jeśli tak - ten plebiscyt jest właśnie dla Was. 

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij