11 Listopada w ZSTK

W dniu 10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wystawa kolejek

Zapraszamy pasjonatów i przyjaciół kolei do zaprezentowania swojej kolejki lub zbiorów kolekcjonerskich związanych z historią i funkcjonowaniem kolei.

Dni Otwarte

Bluza ZSTK

Samorząd Uczniowski informuje o możliwości zamówienia i zakupienia bluzy z logo szkoły i nazwą kierunku. Osoby chętne do nabycia bluzy, więcej informacji uzyskają u opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców uczniów wszystkich klas na śródsemestralne zebranie, które odbędzie się
10 listopada 2017r. o godz. 1700

Magdalena Zielińska  wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Magdalena Zielińska wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

7 listopada  w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego nasza uczennica ,Magdalena Zielińska z klasy 4et ,odebrała  Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Zabawa kostiumowa - zwycięzcy

W piątek zakończyło się głosowanie na najlepsze przebranie w zabawie kostiumowej!!!

Oto zwycięzcy:

Finał Szkolnej Akcji „ZNICZ”

W ostatnim tygodniu października wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili ogólnoszkolną zbiórkę zniczy.

Projekt Tydzień  Konstytucyjny w ZSTK

Projekt Tydzień Konstytucyjny w ZSTK

6 listopada  klasy pierwsze uczestniczyły  w zajęciach w ramach projektu „Tydzień  Konstytucyjny” organizowanego przez Stowarzyszenie prof. Z. Hołdy.

Rusza plebiscyt Super Klasa 2017. Czekamy na zgłoszenia

Twoja klasa to superzgrana paczka młodych ludzi i chcecie spędzić ze sobą kilka dni poza szkołą? A może jesteście pierwszakami i potrzebujecie trochę czasu (w ciekawym miejscu), żeby się zintegrować? Jeśli tak - ten plebiscyt jest właśnie dla Was.