ZSTK zdobyła status „Dobrej praktyki” w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2017”

15 maja ogłoszona została lista laureatów konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” organizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty,

Projekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"

Podium na zakończenie sezonu

Dnia 26.04.2017 nasza reprezentacja udała się na ostatni w tym sezonie Turniej o Puchar Dyrektora 3 LO w Zamościu.

Finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO

W dniu 11 maja 2017 odbył się finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO. Zwycięzcami zostali przedstawiciele klasy 3lt, którzy zmierzylisię z przedstawicielami klasy 1et.
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY. :)

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów!

"Życie składa się z powitań i pożegnań”. Tak brzmiało motto z przemówienia pani dyrektor, Iwonny Szołno, którym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów rocznika 2017.

Smacznie i zdrowo w ZSTK

Nasza szkoła po raz kolejny promuje zdrowy styl życia. W czwartek 27 kwietnia przerwy stały się okazją do spróbowania zdrowych przekąsek, będących świetną alternatywą dla tego, co jemy na co dzień, jak również pomysłem na pożywne drugie śniadanie.

Klasa 2et na Festiwalu Reportażu Radia Lublin

25 kwietnia klasa 2et uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w ramach II edycji Festiwalu Reportażu Radia Lublin.

Certyfikat „Szkoła Innowacji” dla ZSTK!

20 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla zwycięzców piątej edycji Konkursu "Lider Innowacji" i Projektu "Szkoła Innowacji".

Postaw na zdrowie!

Zdrowie i dobre samopoczucie uczniów oraz nauczycieli jest jednym z warunków skutecznej realizacji zadań szkoły.

Nasze filmy w projekcie ”Współczesny Patriotyzm”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy Szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Współczesny Patriotyzm" przy współpracy z Akademią Nowoczesnego Patriotyzmu. W zeszłym roku zajęliśmy I miejsce. Obecnie również walczymy ...