24 marca Dzień Patrona konkurs wiedzy o Tadeuszu Kościuszce dla uczniów klas II ZSTK

Dnia 16 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się II etap konkursu wiedzy o Patronie ZSTK. Celem konkursu było promowanie sylwetki Tadeusza Kościuszki, szerzenie wśród młodzieży wiedzy o Patronie Szkoły, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Między sobą rywalizowali następujący uczniowie, którzy najlepiej napisali test online: Kinga Dohojda i Kamil Filiks z klasy 2st, Dominika Milczach i Mateusz Woś z klasy 2it, Krystian Sopoćko, Konrad Dolecki i Karol Długosz z kl. 2lt, Marek Mełgieś i Mateusz Waśkowicz z klasy 2mt oraz Julia Orlowa i Mateusz Polski z klasy 2et.

Konkurs składał się z dwóch etapów: etap I – test jednokrotnego wyboru dla wszystkich uczniów klas II opracowany metodą on-line w dniach 9-10.03.2017r.; etap II – 3 rundy: 1. Pytania otwarte, 2. Czytanie ze zrozumieniem, 3. Puzzle.

Nad konkursem czuwała Komisja: Pani Dyrektor Iwonna Szołno – przewodnicząca, pan Dawid Gutek – nauczyciel historii, pani Agnieszka Redner – nauczyciel wychowania fizycznego.

Zwycięzcą konkursu został Mateusz Woś z klasy 2it. Serdecznie gratulujemy.

Nagrody dla wszystkich uczestników II etapu zostaną wręczone podczas Święta Szkoły 24 marca 2017 r.

Organizatorkami konkursu były Elżbieta Szyszło nauczyciel bibliotekarz i Agnieszka Żurawska-Skarżycka nauczyciel j. angielskiego. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!!!