X edycja Olimpiady Logistycznej

4 października 15 uczniów ZST-K  wzięło udział w X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Poznaniu. 6 uczniów z klasy 4 et przeszło do II etapu .Uczniowie: Cezary Krajewski, Sebastian Król, Kamil Wołowik, Paweł Wasilczyk, Paweł Wrona oraz Magdalena Zielińska będą   reprezentować  naszą szkołę ...

Zabawa kostiumowa w zstk

Nasza młodzież pamięta o zmarłych

16 października uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w akcji sprzątania zaniedbanych i zapomnianych grobów na cmentarzu przy ul. Lipowej.

Dni Otwarte Technik Logistyk

27 października  zorganizowaliśmy Dzień  Otwarty dla profilu technik logistyk. W szkole przywitaliśmy  gimnazjalistów  zainteresowanych kierunkiem , w którym kształcimy  jako jedyna szkoła techniczna w Lublinie.

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego Zawodowego

Dyrektor ZSTK oraz nauczyciele języka angielskiego zawodowego zapraszają uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego Zawodowego p.t. „Logistyk, spedytor, informatyk- zawody przyszłości.”

Technik logistyk dni otwarte

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU - TRANSPOST W LUBLINIE - WCZORAJ I DZIŚ

Uczestniczyliśmy w uroczystościach kościuszkowskich

Nasza szkoła włączyła się w lubelskie obchody 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.

Kocham Cię jak Irlandię

20 października 2017 r. odbyła się wycieczka klasy 3 lt (informatyk), 3et (logistyk) oraz 3 mt (mechatronik) do Centrum Brytyjskiego UMCS w Lublinie.

Lekcje z ZUS