Mam Talent VIII edycja

W dniu 09 lutego 2017r. nasi uczniowie wzięli udział w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Mam talent – u Czarniecczyków” w Chełmie.

Wystawa w MDK nr2

W dniu 03.02.2017 roku klasa 2st odwiedziła wystawę Tadeusz Kościuszko – fotograficzne wspomnienie Kazimierza Kasprzaka.

Spotkanie opłatkowe

W grudniu odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Samorząd  Uczniowski udekorował choinkę oraz wykonał dekoracje świąteczną całej szkoły.

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Już po raz czternasty wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę pod hasłem „Pomóżmy dzieciom spełniać marzenia”.

Wycieczka do Krakowa, Zakopanego i Poronina

Relacja z wyjścia klasy 1it do Galerii Labirynt

W dniu 14 grudnia 2016 uczniowie klasy 1it pod opieką nauczyciela WOK-u i wychowawcy klasy udali się do Galerii Labirynt w Lublinie.

Projekt „Lokomotywy”

Projekt „Lokomotywy” był realizowany w naszej szkole już po raz trzeci a w tym roku szkolnym pod hasłem „Peron Centralny – miejsce spotkań młodzieży”.

Wielkie otwarcie Peronu Centralnego

Peron Centralny – miejsce spotkań uczniów ZSTK otwarte!

Wizyta na Zamku Lubelskim

8 grudnia 2016r. uczniowie klasy 1 mt wraz z wychowawcą i nauczycielem WOK-u wybrali się na wystawę: "Monet Renoir Corot i inni. Malarze Normandii".

Wizyta uczniów ZSTK w wagonowni  Warszawa-Grochów PKP Intercity

Wizyta uczniów ZSTK w wagonowni Warszawa-Grochów PKP Intercity

1 grudnia 2016 roku uczniowie z klasy 4 it kształcący w zawodzie technik elektroenergetyk transportu szynowego wzięli udział w wycieczce dydaktycznej na bocznicę kolejową Warszawa – Grochów – PKP Intercity.