U nas nauka staje się pasją

Aktualności

Nasze aktualności:

Orkiestra uczestniczyła w muzycznym rekordzie Guinessa

Orkiestra uczestniczyła w muzycznym rekordzie Guinessa

Muzyczny rekord Guinessa na schodach Zamku Lubelskiego

więcej

Nasze sukcesy podczas międzyszkolnego konkursu „Rok przed dyplomem”

2 maja 2017r. odbył się międzyszkolny konkurs zawodowy „Rok przed dyplomem”. W etapie regionalnym sprawdzało swoją wiedzę i umiejętności 211 uczniów, reprezentujących 22 szkoły techniczne województwa lubelskiego.

więcej

Uczniowie ZSTK wśród prelegentów ogólnopolskiej konferencji ”Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej „Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”, która odbyła się 19 maja w Warszawie.

więcej

Program stypendialny dla uczniów kierunków kolejowych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prowadzą program stypendialny dla uczniów naszej szkoły na kierunkach technik transportu kolejowego i technik elektroenergetyk transportu szynowego.

więcej

ZSTK zdobyła status „Dobrej praktyki” w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2017”

15 maja ogłoszona została lista laureatów konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” organizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty,

więcej

Projekt

Projekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"

więcej
Podium na zakończenie sezonu

Podium na zakończenie sezonu

Dnia 26.04.2017 nasza reprezentacja udała się na ostatni w tym sezonie Turniej o Puchar Dyrektora 3 LO w Zamościu.

więcej

Finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO

W dniu 11 maja 2017 odbył się finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO. Zwycięzcami zostali przedstawiciele klasy 3lt, którzy zmierzylisię z przedstawicielami klasy 1et.
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY. :)

więcej
Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów!

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów!

"Życie składa się z powitań i pożegnań”. Tak brzmiało motto z przemówienia pani dyrektor, Iwonny Szołno, którym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów rocznika 2017.

więcej
Smacznie i zdrowo w ZSTK

Smacznie i zdrowo w ZSTK

Nasza szkoła po raz kolejny promuje zdrowy styl życia. W czwartek 27 kwietnia przerwy stały się okazją do spróbowania zdrowych przekąsek, będących świetną alternatywą dla tego, co jemy na co dzień, jak również pomysłem na pożywne drugie śniadanie.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij