Wycieczka do Warszawy

5 czerwca 2017r. młodzież z klas 1it oraz 1lt  Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do Warszawy.

Orkiestra uczestniczyła w muzycznym rekordzie Guinessa

Muzyczny rekord Guinessa na schodach Zamku Lubelskiego

Nasze sukcesy podczas międzyszkolnego konkursu „Rok przed dyplomem”

2 maja 2017r. odbył się międzyszkolny konkurs zawodowy „Rok przed dyplomem”. W etapie regionalnym sprawdzało swoją wiedzę i umiejętności 211 uczniów, reprezentujących 22 szkoły techniczne województwa lubelskiego.

Uczniowie ZSTK wśród prelegentów ogólnopolskiej konferencji ”Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej „Transport Kolejowy 2017: Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość”, która odbyła się 19 maja w Warszawie.

Program stypendialny dla uczniów kierunków kolejowych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prowadzą program stypendialny dla uczniów naszej szkoły na kierunkach technik transportu kolejowego i technik elektroenergetyk transportu szynowego.

ZSTK zdobyła status „Dobrej praktyki” w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2017”

15 maja ogłoszona została lista laureatów konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” organizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty,

Projekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"

Podium na zakończenie sezonu

Dnia 26.04.2017 nasza reprezentacja udała się na ostatni w tym sezonie Turniej o Puchar Dyrektora 3 LO w Zamościu.

Finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO

W dniu 11 maja 2017 odbył się finał rozgrywek e-sportowych w CS-GO. Zwycięzcami zostali przedstawiciele klasy 3lt, którzy zmierzylisię z przedstawicielami klasy 1et.
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY. :)

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów!

"Życie składa się z powitań i pożegnań”. Tak brzmiało motto z przemówienia pani dyrektor, Iwonny Szołno, którym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów rocznika 2017.