Smacznie i zdrowo w ZSTK

Nasza szkoła po raz kolejny promuje zdrowy styl życia. W czwartek 27 kwietnia przerwy stały się okazją do spróbowania zdrowych przekąsek, będących świetną alternatywą dla tego, co jemy na co dzień, jak również pomysłem na pożywne drugie śniadanie.

Klasa 2et na Festiwalu Reportażu Radia Lublin

25 kwietnia klasa 2et uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w ramach II edycji Festiwalu Reportażu Radia Lublin.

Certyfikat „Szkoła Innowacji” dla ZSTK!

20 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla zwycięzców piątej edycji Konkursu "Lider Innowacji" i Projektu "Szkoła Innowacji".

Postaw na zdrowie!

Zdrowie i dobre samopoczucie uczniów oraz nauczycieli jest jednym z warunków skutecznej realizacji zadań szkoły.

Nasze filmy w projekcie ”Współczesny Patriotyzm”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy Szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Współczesny Patriotyzm" przy współpracy z Akademią Nowoczesnego Patriotyzmu. W zeszłym roku zajęliśmy I miejsce. Obecnie również walczymy ...

Zajęliśmy I miejsce w konkursie ”Od licealisty do finansisty”

31.03.2017 na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej na Wydziale Ekonomicznym odbyła się VI edycja konkursu „Od licealisty do finansisty”. Konkurs dotyczył ogólnej wiedzy na temat finansów i bankowości. W rywalizacji brali udział również uczniowie naszej szkoły.

V Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej

Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie dnia 4 kwietnia br. wzięli udział w V Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej zorganizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Nasza szkolna orkiestra laureatem Grand Prix w konkursie 7. Talent

Zapraszamy do obejrzenia filmu na powyższy temat na stronie:

Święto Szkoły Piszą o nas w Nowym Tygodniu

Zapraszamy do lektury bardzo obszernej relacji ze Święta Szkoły, która została zamieszczona na witrynie internetowej Nowego Tygodnia dnia 30 marca 2017 r.:

Święto Szkoły 200. rocznica śmierci naszego Patrona Rok Tadeusza Kościuszki

24 marca 2017 r. obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym roku obchody miały szczególnie uroczystą oprawę gdyż włączyliśmy się w działania lubelskiego Komitetu Obchodów 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.