Wykłady o Kościuszce

22 marca 2017 r. w sali obrad Rady Miasta Lublin w Ratuszu przy ul. Łokietka 1 uczniowie klasy 1 st oraz 3 et wzięli udział w konferencji historyczno-patriotycznej „Życie i działalność Tadeusza Kościuszki”.

24 marca Dzień Patrona konkurs wiedzy o Tadeuszu Kościuszce dla uczniów klas II ZSTK

Dnia 16 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się II etap konkursu wiedzy o Patronie ZSTK. Celem konkursu było promowanie sylwetki Tadeusza Kościuszki, szerzenie wśród młodzieży wiedzy o Patronie Szkoły, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Wyniki I etapu konkursu wiedzy o Tadeuszu Kościuszce dla klas II ZSTK

W ramach obchodów 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o naszym Patronie. Do I etapu przystąpiło 98 uczniów klas II. Uczniowie rozwiązywali test online.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Nasza szkoła włączyła się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

ZSTK na Targach Edukacyjnych

Podczas targów edukacyjnych w dniach 16-17.02.2017 r. odbył się konkurs wiedzy o zawodach adresowany do uczniów gimnazjów. Laureaci zostali nagrodzeni powerbankami. Z nagrodzonymi gimnazjalistami przeprowadziliśmy rozmowy na temat ich oczekiwań wobec ZSTK.

Klasa 2it na warsztatach „Oszczędź sobie na przyszłość - uczeń, pracownik, emeryt”

W dniu 16 lutego 2017 r. klasa 2it uczestniczyła w konferencji i warsztatach dla młodzieży pt.: „Oszczędź sobie na przyszłość - uczeń, pracownik, emeryt” organizowanej przez: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lu...

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  wizyta uczniów ZSTK w Instytucie Pamięci Narodowej

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” wizyta uczniów ZSTK w Instytucie Pamięci Narodowej

W dniu 27 lutego 2017 r. uczniowie klas 1 it oraz 2 lt uczestniczyli w imprezie współtowarzyszącej obchodom Dnia Żołnierzy Wyklętych, zorganizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie.

Klasa 2mt na wystawie o patronie szkoły

16 lutego 2017 r. klasa 2mt wraz z wychowawcą oraz paniami z biblioteki szkolnej obejrzała wystawę zorganizowaną przez MDK przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie.

Finał Konkursu Elektron

Dnia 16 lutego 2017 r. roku odbył się finał Konkursu Elektron organizowany po raz 11 na Politechnice Wrocławskiej.

Mam Talent VIII edycja

W dniu 09 lutego 2017r. nasi uczniowie wzięli udział w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Mam talent – u Czarniecczyków” w Chełmie.