U nas nauka staje się pasją

Aktualności

Nasze aktualności:

Harmonogram egzaminów poprawkowych sierpień 2017

Harmonogram egzaminów poprawkowych w sierpniu 2017:
http://www.zstk.edu.pl/files/userfiles/files/2016_17_poprawki.pdf

więcej

Rada Pedagogiczna ZSTK w piątek 30.06.2017

więcej
Podziękowanie dla uczniów  ZSTK

Podziękowanie dla uczniów ZSTK

więcej

Zakończenie roku szkolnego

Dyrekcja Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie i organizatorzy zapraszają Państwa Nauczycieli, Pracowników, Uczniów, Rodziców oraz sympatyków i Przyjaciół szkoły na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 23 czerwca 2017 roku. ...

więcej

Praktyki wakacyjne

Spotkanie organizacyjne

więcej

Zebranie SRR

Zebranie Szkolnej Rady Rodziców ZSTK

więcej

Finał konkursu Sigma Kwadrat

W kwietniu br. na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie, odbył się finał VI Lubelskiego Konkursu Statystyczno – Demograficznego Sigma Kwadrat.

więcej
Warsztaty kulturowo-językowe

Warsztaty kulturowo-językowe

W dniu 5 czerwca 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach kulturowo-językowych prowadzonych w całości w języku angielskim.

więcej

Współpraca PKP Intercity S.A. z ZSTK

6. czerwca 2017 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Spółki PKP Intercity S.A. z dyrektorami szkół zawodowych kształcących na kierunkach kolejowych, w tym również z ZSTK.

więcej

Projekt

ZSTK jest uczestnikiem projektu "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces" w ramach działania 12.4 RPO WL (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego).

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij