U nas nauka staje się pasją

AGATA KAMIŃSKA LAUREATKĄ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

29 listopada 2017 r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Grzyby – skarby natury” zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie we współpracy z Lasami Państwowymi, Ligą Ochrony Przyrody i Lubelską Szkołą Fotografii pod honorowym patronatem wojewody lubelskiego.

Celem konkursu było kształtowanie szacunku dla bogactwa przyrody, kształtowanie poczucia wrażliwości, umiejętności obserwacji i fotografowania natury. W konkursie przyznano trzy nagrody oraz dwanaście wyróżnień. Uczennica klasy 1kt Agata Kamińska uzyskała tytuł laureata konkursu uzyskując III miejsce za swoje przepiękne zdjęcie zatytułowane „Skarb paproci”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij