Certyfikat „Szkoła Innowacji” dla ZSTK!

20 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla zwycięzców piątej edycji Konkursu "Lider Innowacji" i Projektu "Szkoła Innowacji".

ZSTK znalazł się w gronie szkół wyróżnionych prestiżowym certyfikatem "Szkoła Innowacji". Na uroczystej gali wyróżnienie dla naszej szkoły odebrała pani dyrektor, Iwonna Szołno.

Organizatorem Konkursu "Lider Innowacji" i Projektu "Szkoła Innowacji" jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Przedsięwzięciu od początku patronują Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Promując wysoki poziom edukacji, organizator zachowuje najwyższą jakość oceny szkół. Nad przebiegiem procesu certyfikacji czuwa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, władz samorządowych, Kuratorium Oświaty, szkół oraz mediów.

Certyfikat Szkoła Innowacji jest dowodem, że nasza szkoła kształci młodzież na najwyższym poziomie, kształtuje postawę przedsiębiorczości i społeczną odpowiedzialność oraz kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z gali wręczenia certyfikatów na witrynie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie pod linkem.