U nas nauka staje się pasją

Dzień pracodawcy w ZSTK

4 grudnia  w naszej szkole odbył się  Dzień  Pracodawcy . Na uroczystość zaproszeni zostali pracodawcy, z którymi współpracuje szkoła. Uczniowie  przygotowali  sprawozdania  z praktyki w  formie prezentacji  ukazujących  zdobyte doświadczenia . Złożyli  podziękowania  za  życzliwość  oraz opiekę i chęć podzielenia się wieloletnim doświadczeniem w branży: informatycznej, logistycznej, spedycyjnej, kolejowej  oraz mechatronicznej.  

Podczas uroczystości  wręczono  Medal  700- lecia  miasta Lublina  panu Zygmuntowi Grzechulskiemu, który przez wiele lat wspierał szkołę w dzianiach dydaktycznych w zakresie  branży kolejowej jako Przyjaciel Szkoły.

Uroczystość  była dowodem na szeroką współpracę naszej szkoły z pracodawcami , co pozwala uczniom łączyć wiedzę  uzyskaną w szkole z praktyczną nauką zawodu.

Mamy nadzieję, że Dzień Pracodawcy na stałe wejdzie do tradycji  szkoły jako nasze podziękowanie   dla państwa Pracodawców za ich  wkład wnoszony w przygotowanie kadry technicznej Lublina.

 

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij