U nas nauka staje się pasją

Dzień Spedytora

W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Spedytora. Uczniowie kl. 2it powitali przybyłych gości cukierkami.

 Mogli oni wpisać się do pamiątkowej Księgi Gości. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie budynku szkoły. Niektóre klasy mogły opowiadać uczniom gimnazjum i szkoły podstawowej o naszej szkole i wyrazić zdanie na jej temat. Następnie w sali konferencyjnej odbyła się prezentacja o spedycji i branży TSL. Dość spora część naszych gości zdobyła różne nagrody w quizie na temat wcześniejszej prezentacji. Największą atrakcją było obejrzenie od wewnątrz i zewnątrz samochodu ciężarowego. Uczniowie zarówno gimnazjum jak i naszej szkoły byli podekscytowani taka atrakcją. Ostatnia częścią dni były lekcje z naszymi nauczycielami. Zapoznani zostali ze słownictwem spedycyjnym w języku angielskim. Dowiedzieli się również w jaki sposób wypełnia się papiery spedycyjne oraz jak działa cały łańcuch spedycyjny. Na koniec uczniowie dostali od nas mały upominek w postaci gadżetów szkolnych oraz słodyczy. Mamy nadzieję że uczestnikom Dnia Otwartego podobał się program oraz atmosfera w naszej szkole.

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij