Magdalena Zielińska wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów

7 listopada  w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego nasza uczennica ,Magdalena Zielińska z klasy 4et ,odebrała  Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium  premiera RP przyznawane jest najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych . W tym roku , wśród 237 stypendystów  naszą szkołę reprezentowała  uczennica klasy 4et, Magdalena Zielińska. W ubiegłym roku szkolnym  zdobyła ona  najwyższą w szkole  średnią ocen: 4,94  oraz  wzorową ocenę  zachowania. Warto również dodać ,że Magda ma za sobą zdane z wysokimi wynikami  zewnętrzne egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Serdecznie Gratulujemy!