XXXI Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej "Bakcynalia"!

Organizatorzy XXXI Festiwalu Piosenki Studenckiej i Turystycznej "Bakcynalia" (ACK UMCS "Chatka Żaka" i Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej ) zapraszają muzykujących uczniów do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu "Małe Bakcynalia", który odbędzie się w piątek 27 października 2017r. , w "Chatce Żaka" w godzinach przedpołudniowych.

Na występ należy przygotować jeden, a maksymalnie 2 utwory z bogatego skarbca piosenki turystycznej lub żeglarskiej. Dodatkowym warunkiem jest muzykowanie "na żywo", bez elektronicznego akompaniamentu. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.

Osoby wyrażające chęć wzięcia udziału proszone są o kontakt osobisty z Patrykiem Gruszką (klasa 4LT) lub mailowy pod adresem patrykgruszka6@gmail.com