Mikołajki Kolejowe ZSTK

W dniu 06. 12. 2017 r. uczniowie naszej szkoły zorganizowali Mikołajki Kolejowe ZSTK w Hollu Głównym Dworca PKP w Lublinie. Podróżni mogli podziwiać lokomotywę ZSTK wykonaną przez Adriana Złockiego i Roberta Purca z kl. 2lt specjalnie na tą okazję. Dodatkową atkakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Uczniowie rozdawali cukierki i pierniki w kształcie lokomotyw udekorowanych przez uczennice ZSTK. Mikołajkowa akcja na Dworcu PKP zorganizowana została przy współpracy PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. Zakład Linii Kolejowych w Lublinie i PKP S. A.