Program stypendialny ”PKP Intercity” dla uczniów ZST-K

Jesteśmy  pierwszą  szkołą  ,która została objęta programem stypendialnym ”PKP Intercity”. Celem programu jest wsparcie młodzieży w procesie kształcenia oraz zapewnienie „PKP Intercity” wykwalifikowanej kadry zawodowej.

Stypendium zostało   ufundowane po raz pierwszy w tym roku i będzie obowiązywać   w latach  2017-2020. Stypendium  będzie wypłacane  uczniom  ZST-K , którzy  zostali rekomendowani przez Szkołę  i w poprzednim roku szkolnym  uzyskali wysokie wyniki w nauce , w tym  wysoką średnią z przedmiotów zawodowych. Bardzo istotnym elementem umowy stypendialnej jest  zagwarantowanie  stypendyście zatrudnienia w PKP Intercity  po ukończeniu szkoły i uzyskaniu  tytułu technika.

Stypendium  ufundowane   przez ”PKP Intercity”   to kolejna już w naszej szkole  forma wsparcia finansowego dla  uczniów , którzy  wyróżniają się wynikami  z przedmiotów zawodowych.

Gratulujemy  tegorocznym stypendystom !  Zachęcamy  pozostałych  uczniów  do osiągania  wyników , które  umożliwią ubieganie się  o comiesięczne wsparcie finansowe oraz  gwarancję dobrze płatnej pracy  po ukończeniu szkoły.