Projekt „Lokomotywy”

Projekt „Lokomotywy” był realizowany w naszej szkole już po raz trzeci a w tym roku szkolnym pod hasłem „Peron Centralny – miejsce spotkań młodzieży”.

W dniu 14 grudnia 2016 roku w Muzeum Czechowicza w Lublinie odbyła się uroczysta Gala kończąca Projekt „Lokomotywy”. Uczniowie biorący udział w projekcie otrzymali nagrody i zaświadczenia.
Uczniowie brali udział w cyklu szkoleń dotyczących pozyskiwania sponsorów, zarządzania projektem, integracja i twórcze rozwiązywanie problemów, finansowanie.
Pomysłem, jaki nasi uczniowie zrealizowali było urządzenie miejsca do spędzania czasu wolnego, cichej nauki lub prowadzenia godzin wychowawczych. Uczniowie wykorzystując palety zrobili siedzenia i stoliki, udekorowali salę i zgromadzili gry planszowe.