Projekt

ZSTK jest uczestnikiem projektu "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces" w ramach działania 12.4 RPO WL (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego).

Realizacja projektu oznacza dla szkoły następujące korzyści:

• uczniowie kierunków: technik elektroenergetyk transportu szynowego i technik mechatronik będą mogli odbywać płatne staże wakacyjne u przyszłych pracodawców,
  • uczniowie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach i kursach kwalifikacyjnych zakończonych zdobyciem certyfikowanych uprawnień poszukiwanych na rynku pracy,
  • uczniowie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach i kursach: "Pomiary elektryczne", "Systemy alarmowe",
  • szkoła zostanie doposażona w nowoczesny sprzęt wspomagający kształcenie zawodowe.