U nas nauka staje się pasją

Projekt Tydzień Konstytucyjny w ZSTK

6 listopada  klasy pierwsze uczestniczyły  w zajęciach w ramach projektu „Tydzień  Konstytucyjny” organizowanego przez Stowarzyszenie prof. Z. Hołdy.

Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów na praktyczny wymiar Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego. W ramach projektu prawnicy zapraszani do szkół  w przystępny i interesujący sposób pokazują, że problematyka konstytucyjna ma bezpośredni wpływ na codzienne życie każdego z nas. W ramach  tegorocznej edycji wydarzenia w naszej szkole gościła pani adwokat Anna Lewandowska, która przeprowadziła dla klas pierwszych zajęcia dotyczące znaczenia Konstytucji w życiu obywateli oraz roli sądów w procesie ochrony praw i wolności.

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij