U nas nauka staje się pasją

Studniówka Zstk 2018

W sobotę  6 stycznia  tegoroczni maturzyści ZST-K  bawili się na swoim balu studniówkowym. Zorganizowano go w dworku Arkadia w Piotrowicach pod Lubliniem. Zgodnie z tradycją maturzyści rozpoczęli ten wyjątkowy wieczór staropolskim tańcem – polonezem.

Pani dyrektor, Anna  Wawruch -Lis  w swoim wystąpieniu życzyła młodzieży wspaniałej zabawy, dokonując tym samym uroczystego otwarcia studniówki.
Przedstawiciele maturzystów  złożyli podziekowania dyrekcji szkoły, wychowawcom  oraz nauczycielom za czteroletnią opiekę  i przekazanie wiedzy niezbędnej w dorosłym życiu. Adresatami serdecznych pdziekowań byli tez rodzice- organizatorzy tego wyjątkowego balu. Po części oficjalnej kolejne godziny upłynęły  młodzieży na świetnej zabawie, która trwała do białego rana.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  w galerii.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  w galerii.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij