Uczestniczyliśmy w programie TVP3 „Zdarzenia”

22 listopada uczniowie klas kolejowych kształcących się w zawodach: technik transportu kolejowego i technik elektroenergetyk taboru szynowego wraz z nauczycielami Joanną Konop i Grzegorzem Galkiem wzięli udział w programie reporterów TVP3 „Zdarzenia” pod tytułem „Szlaban na śmierć”.

Uczniowie podzielili się swoja wiedzą na temat przejazdów kolejowo – drogowych oraz zasad bezpieczeństwa podczas ich przekraczania.

Program były okazja do zaprezentowania kierunków kształcenia w naszej szkole możliwością do zabrania głosu w aktualnej sprawie bezpieczeństwa na przejazdach.

Zapraszamy do obejrzenia programu : http://lublin.tvp.pl/34914134/22-listopada-2017