U nas nauka staje się pasją

Warsztaty kulturowo-językowe

W dniu 5 czerwca 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach kulturowo-językowych prowadzonych w całości w języku angielskim.

Warsztaty prowadziła pani Magdalena Rezo- mieszkanka Chorwacji, obecnie wolontariuszka Fundacji im. Roberta Schumana w Warszawie.

W czasie spotkania uczniowie mieli okazję podyskutować w języku angielskim na wiele interesujących tematów m.in. zagadnienia cyberprzemocy, przyczyn, objawów oraz sposobów radzenia sobie ze zjawiskiem, a także warunków skutecznej komunikacji i konstruktywnego rozwiązywania konfliktów.

Warsztaty były praktyczną szansą doskonalenia umiejętności wypowiadania się w języku angielskim, formułowania opinii, argumentowania, uzasadniania, a także dialogu międzykulturowego.

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij