Wyniki I etapu konkursu wiedzy o Tadeuszu Kościuszce dla klas II ZSTK

W ramach obchodów 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o naszym Patronie. Do I etapu przystąpiło 98 uczniów klas II. Uczniowie rozwiązywali test online.

Do II etapu przechodzą:

Kinga Dohojda,
    Julia Orlowa,
    Dominika Milczach,
    Mateusz Woś
    Krystian Sopoćko,
    Konrad Dolecki,
    Mateusz Waśkowicz,
    Kamil Filiks,
    Marek Mełgieś,
    Karol Długosz,
    Mateusz Polski.

Etap ten odbędzie się w czwartek 16 marca 2017 r. w sali konferencyjnej o godzinie 9.45.

Uczniowie będą walczyć o nagrodę główną w trzech rundach: odpowiedzi na pytania otwarte, czytanie tekstu ze zrozumieniem oraz układanie puzzli. Osoba z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę główną i dyplom, pozostali uczestnicy również otrzymają nagrody rzeczowe.

W bibliotece są dostępne materiały, książki i wycinki prasowe o naszym Patronie. Zachęcam do skorzystania z tych materiałów, aby lepiej przygotować się do konkursu.

E. Szyszło