Zajęliśmy I miejsce w konkursie ”Od licealisty do finansisty”

31.03.2017 na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej na Wydziale Ekonomicznym odbyła się VI edycja konkursu „Od licealisty do finansisty”. Konkurs dotyczył ogólnej wiedzy na temat finansów i bankowości. W rywalizacji brali udział również uczniowie naszej szkoły.

Wystartowali jako jedna z 10 drużyn ze szkół średnich. Rozegrano 3 etapy., przy czy dwa pierwsze miały charakter ustny, a ostatni-pisemny.

Miło nam poinformować, że reprezentanci naszej szkoły: Cezary Krajewski, Sebastian Król oraz Kamil Wołowik wygrali konkurs, pokonując dwie inne drużyny!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy