U nas nauka staje się pasją

Zakończenie roku szkolnego

Dyrekcja Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie i organizatorzy zapraszają Państwa Nauczycieli, Pracowników, Uczniów, Rodziców oraz sympatyków i Przyjaciół szkoły na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 23 czerwca 2017 roku.

Program uroczystości

8.30 Msza Święta w kościele Matki Bożej Fatimskiej w Lublinie ul. Tuwima 5

10.00 Uroczystości w budynku szkoły:

  • Wprowadzenie Sztandaru Szkoły
  • Przemówienie Dyrektora Szkoły i zaproszonych Gości
  • Rozdanie nagród i dyplomów
  • Część artystyczna
  • Występ Orkiestry Szkolnej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij