U nas nauka staje się pasją

„Zielony Czas Pomagania” - warsztaty plastyczne i Kiermasz Ozdób Świątecznych

W ramach współpracy z firmą z branży TSL – DB Schenker uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły włączyli się w projekt wolontariacki „Zielony Czas Pomagania 2017”.  

W ramach tego projektu w naszej szkole odbył się cykl warsztatów plastycznych, w których uczestniczyli uczniowie klas logistycznych: klasa 1lt z wychowawcą Panią mgr Natalią Rolewską, klasa 3et, wolontariusze z firmy DB Schenker oraz zawsze chętni do pomocy wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Prace uczniów można nabyć podczas Kiermaszu Ozdób Świątecznych. Całość zgromadzonych środków zostanie przekazana na cele charytatywne.

 

Dziękujemy wszystkim za okazane serce, poświęcony czas i zaangażowane.  

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij