ZSTK zdobyła status „Dobrej praktyki” w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2017”

15 maja ogłoszona została lista laureatów konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” organizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty,

Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ideą konkursu jest promowanie szkół zawodowych systematycznie podnoszących jakość nauczania dzięki realizowanym projektom i przedsięwzięciom edukacyjnym.

Nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów, którzy zdobyli status „Dobrej praktyki”, uzyskując miedzy 60 a 90 % punktów. ZSTK zdobyła tytuł szkoły dobrej praktyki przede wszystkim za współpracę z pracodawcami z regionu, zwłaszcza zaś za współpracę z firmą patronacką Pol-Inowex, organizującą letnie staże dla naszych uczniów.