Zakwaterowanie w Bursie nr 7 przy ZSTK

Zakwaterowanie w dniu 03.09.2023 r. (niedziela) dla wychowanków nowoprzyjętych do bursy odbędzie się w następującym porządku w godzinach:

16.0017.00 – uczniowie klas pierwszych

17.3019.00 – pozostali wychowankowie

O godzinie 17.00 odbędzie się w świetlicy bursy spotkanie p. Dyrektor z wychowankami i rodzicami nowoprzyjętymi.

Do Bursy należy przywieźć tylko niezbędne rzeczy osobiste:

• własną kołdrę, poduszkę i pościel /poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę, prześcieradło, koc
  • środki higieny osobistej,
  • buty zmienne (ciapy, klapki pod prysznic)

Uczniowie mogą mieć własne laptopy, ale Bursa nie ponosi za nie odpowiedzialności np. w przypadku  zaginięcia sprzętu.

Wychowankowie, którzy nie zgłoszą się, do Bursy w dniu zakwaterowania to jest 03.09 lub w dniu następnym tj. 04.09 do godz.15.00 i nie powiadomią, o przyczynie swojej nieobecności zostaną skreśleni z listy mieszkańców Bursy.

W przypadku rezygnacji z miejsca w Bursie bardzo prosimy o natychmiastowe powiadomienie placówki na adres: poczta@zstk.lublin.eu; tel. 817489185; 6677035