Projekt „Szkoły na sto dwa”

Informujemy, że ZSTK jest beneficjentem projektu Szkoły na sto dwa. Program podnoszenia jakości kształcenia ogólnego w 8 szkołach ponadgimnazjalnych z Lublina”.

Projekt  współfinansowany jest  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 –2020 Działanie 12.2. Jego celem jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów poprzez  poprawę  dostępu  do  wysokiej  jakości kształcenia ogólnego.

W czasie realizacji projektu uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć  w  zajęciach rozwijających  kompetencje kluczowe obejmujące:

• technologie informacyjno- komunikacyjne
  • umiejętności  matematyczno-przyrodnicze
  • znajomość  języków  obcych

W projekcie realizowane będą następujące  zajęcia:

1. warsztaty przygotowujące do uzyskania certyfikatu ECDL (poziom podstawowy),
  2. warsztaty  przygotowujące  do  uzyskania  certyfikatu  ECDL  (poziom zaawansowany),
  3. warsztaty z programowania dla klas II –IV,
  4. zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki  dla  klas I,
  5. zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki dla kl. IV,
  6. zajęcia  dydaktyczno - wyrównawcze z języka  angielskiego  dla  klas IV,
  7. koło matematyczne,
  8. koło fizyczne.

Poniżej zamieszczamy  szczegółowe  informacje  o projekcie  oraz   dokumenty   wymagane  w procesie rekrutacji  :

1. Regulamin,
  2. Formularz zgłoszeniowy,
  3. Deklaracja uczestnictwa w projekcie,
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
  5. Zezwolenie na utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku,
  6. Karta informacyjna do rekrutacji na zajęcia z zakresu rozwijania kompetencji kluczowych.