65 edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

HARMONOGRAM OLIMPIADY

• 31.10.2023 - zgłaszanie szkół do udziału w Olimpiadzie;
  • 30.11.2023 (czwartek) - zawody szkolne;
  • 10.12.2023 - przesyłanie do Komitetu Okręgowego prac uczestników zakwalifikowanych do zawodów okręgowych i protokołów z zawodów szkolnych;
  • 03.02.2024 - zawody okręgowe;
  • 29.02.2024 - przesyłanie do Komitetu Głównego prac uczestników zakwalifikowanych do zawodów centralnych i protokołów z zawodów okręgowych;
  • 06-07.04.2024 - zawody centralne w Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;

Regulamin Olimpiady - pdf