Dzień Otwarty w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

Drodzy przyszli oraz obecni Maturzyści!

Jak mawiał sam Konfucjusz: „Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam”.

To chińskie powiedzenie dosłownie i w przenośni wpisuje się w to, co będzie się działo w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Już w sobotę 22 kwietnia br. od 9:30 do 13:30 otworzymy nasze drzwi dla przyszłych studentów.

Szkoła Główna Służby Pożarniczej, posiadająca status uczelni akademickiej, jest publiczną uczelnią służb państwowych o uznanej renomie w obszarze badań i kształcenia najlepszych specjalistów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności, w tym oficerów pożarnictwa. SGSP to jednocześnie jednostka organizacyjna Państwowej Straży Pożarnej.

Kandydatom na studia przedstawimy ofertę kształcenia, bazę naukowo-dydaktyczną, możliwości rozwoju naukowego na wielu płaszczyznach życia naukowo-studenckiego, a także działalność Samorządu Studenckiego oraz kół i sekcji naszej Alma Mater. Zdobytą wiedzę przekujecie w konkretne innowatorskie rozwiązania przydatne w życiu.

Dzień Otwarty SGSP to również bardzo dobra okazja do porozmawiania z podchorążymi oraz studentami jedynej takiej uczelni w Polsce, dlatego nie może Was zabraknąć!

W oczekiwaniu na Dzień Otwarty zachęcamy do:

1. zapoznania się z informacjami dotyczącymi tegorocznej rekrutacji na studia: REKRUTACJA – STRONA GŁÓWNA – Szkoła Główna Służby Pożarniczej (sgsp.edu.pl);
  2. kontaktu z Komisją Rekrutacyjną, tel. 22 56 17 992, e-mail: rekrutacja@sgsp.edu.pl;
  3. dołączenia do wydarzenia na Facebooku:https://facebook.com/events/s/dzien-otwarty-w-szkole-g%C5%82ownej/1101234110817396/.