U nas nauka staje się pasją

Informacje dla uczniów

X edycja Olimpiady Logistycznej

4 października 15 uczniów ZST-K  wzięło udział w X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Poznaniu. 6 uczniów z klasy 4 et przeszło do II etapu .Uczniowie: Cezary Krajewski, Sebastian Król, Kamil Wołowik, Paweł Wasilczyk, Paweł Wrona oraz Magdalena Zielińska będą   reprezentować  naszą szkołę w II etapie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego Zawodowego

Dyrektor ZSTK oraz nauczyciele języka angielskiego zawodowego zapraszają uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego Zawodowego p.t. „Logistyk, spedytor, informatyk- zawody przyszłości.”

Konkurs ten będzie odbywał się w ramach seminarium „Język angielski zawodowy-kluczem do sukcesu” organizowanym przez ZSTK w dniach 20-24 listopada 2017 roku.

Prosimy o nadsyłanie prac do 20 listopada 2017 roku. Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe.Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin TUTAJ

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij