3 EDYCJA JESIENNEGO DRZEWA BIBLIOTECZNEGO

Jest to akcja biblioteczna organizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
Już po raz trzeci nauczyciele i uczniowie w październiku mogli przyjść do biblioteki i na kolorowym listku napisać tytuł swojej ulubionej książki lub filmu.
Czytelnicy za udział w tej akcji otrzymywali słodki upominek oraz zakładkę do książki.
Zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie można obejrzeć niezwykle kolorowe drzewo powstałe z ulubionych tytułów książek i filmów naszych czytelników.

Zapraszamy do galerii