Turniej Szachowy w IPN 2023

Dnia 9 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły – Anastazja Abramowa 2ip, Antoni Szaluś 3mr, Hubert Bielak 3mr, Piotr Kowalski 2lpb, Daniel Wiesiołek 1tk, Maciej Sobka 1r, Mateusz Koszczeszyn 2ip - wzięli udział w Turnieju szachowym z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, organizowanym przez Lubelski IPN. Zawody rozgrywane były w systemie szwajcarskim, 7 rundowym, 10 min + 3 sekundy na ruch. Nasza szkoła zajęła wysokie 5 miejsce.

Drużyną opiekował się pan Daniel Worobiec.

Uczestnicy wysłuchali wykładu na temat roli szachistów w odzyskaniu przez Polskę niepodległości, a także obejrzeli filmu o polskich symbolach narodowych.

Gratulujemy wyniku!
Zapraszamy do galerii