UCZNIOWIE ZSTK NA SPORTOWO UCZCILI NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Reprezentacja Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie wzięła udział w 8. Lubelskim Biegu Niepodległości, który w sobotę, 11 listopada 2023 r. odbył się w Ogrodzie Saskim.
Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego odśpiewania hymnu narodowego.
Uczestnicy rywalizowali na dystansie 1609 m. Trasa przybiegała alejkami Ogrodu Saskiego, a jej oznakowanie dodatkowo podkreślało wyjątkowy i patriotyczny charakter biegu.
Formuła biegu umożliwiła przeprowadzenie zawodów ze startu wspólnego dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.
Ten niecodzienny, międzypokoleniowy bieg w Lublinie upamiętnił historię pokoleń Polaków oraz umożliwił w ten sposób oddanie im należnej czci i honoru.
 Wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie unikalny medal.

Zapraszamy do Galerii.