Uroczysta Gala podsumowująca XI edycję projektu „Szkoła Innowacji”

21 kwietnia Lubelska Akademia WSEI zorganizowała uroczystą Galę podsumowującą XI edycję projektu "Szkoła Innowacji", w którym wyróżniono szkoły z województwa lubelskiego za kreatywne pomysły, innowacyjne rozwiązania i wspieranie edukacji praktycznej dla rynku pracy.
Oficjalny tytuł Lidera Innowacji przyznano w sześciu kategoriach:

• „Szkoła – Lider Innowacji”
  • „Innowacyjna Inicjatywa”
  • „Dyrektor – Lider Innowacji”
  • „Nauczyciel – Lider Innowacji”
  • „Innowacyjna Biblioteka”
  • „Uczeń – Lider Innowacji”
  • „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole”

Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła trzy prestiżowe nagrody!

• Certyfikat "Szkoła Innowacji 2023"
  • Wyróżnienie w kategorii Dyrektor Lider Innowacji
  • Wyróżnienie w kategorii Organizacja Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Szkole 2023