Nasi uczniowie realizują zadanie konkursowe Wschodzący Innowatorzy

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do II etapu konkursu "Wschodzący Innowatorzy" i są w trakcie realizacji swojego zadania konkursowego.

Zespół w składzie: Nikola Otulska, Filip Wawrzeniak i Antoni Szaluś pod opieką nauczyciela Tomasza Kosickiego odwiedzili dziś po raz kolejny firmę Borg Automotive, w której realizują projekt pt.: Formularz KANBAN określający minimalne i maksymalne stany magazynowe.

Konkurs jest realizowany w ramach „Politechnicznej sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” w skład, której wchodzą Politechnika Rzeszowska, Politechnika Lubelska, Politechnika Białostocka.

Celem konkursu jest rozwiązanie przez zespół uczniów realnych problemów technicznych, funkcjonalnych czy technologicznych zgłoszonych przez lokalne przedsiębiorstwa.

Naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w realizacji założonych celów!

Zapraszamy do Galerii