Wyniki World of Languages EXPERT

Z przyjemnością informujemy o sukcesie językowym naszych uczniów! Po otrzymaniu oficjalnych wyników XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego World of Languages EXPERT ogłaszamy, że wielu z naszych podopiecznych uplasowało się na wysokich pozycjach. Wyniki poniżej:

• 2 miejsce (TYTUŁ LAUREATA) - Michał Wąsik, kl. 4mg
  • 4 miejsce — Nikola Otulska, kl.2mr; Jakub Kulik, 3lp; Łukasz Pawka, 4ig
  • 5 miejsce — Paweł Ozen, kl.3mp;
  • 6 miejsce — Igor Gill, 3ipb; Szymon Herbet, 3lp; Mateusz Och, kl.4ig, Antoni Szaluś, kl.2mr
  • 7 miejsce — Kacper Błaszkowski, kl.3lp; Hubert Kijek; 3ipb; Aleksander Matys, kl.2mr, Patryk Pawelec, kl.1sp
  • 8 miejsce — Mateusz Nowak, 3mp; Amelia Pakuła, 3lp; Kacper Skoczylas, kl.3it, Michał Wardziński, kl.3ipb

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynatorem konkursu jest p. Katarzyna Bałabuch.
Za opiekę merytoryczną nad uczniami odpowiadają nauczyciele p. Agnieszka Pylak, p. Katarzyna Bałabuch oraz p. Maria Bronikowska.