83 rocznica masowych deportacji Polaków na Sybir

Uczniowie klasy 3IT z naszej szkoły brali udział, w uroczystościach związanych z obchodami 83 rocznicy masowych deportacji Polaków na Sybir.

Rocznicowe uroczystości odbyły się 10 lutego 2023 roku, których głównym punktem  była Msza św. w intencji Polaków zmarłych i pomordowanych na zesłaniu. Msza była odprawiona o godz.11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej przy ulicy Narutowicza 6 z udziałem między innymi pocztu sztandarowego z naszej szkoły. Po Mszy św. dalsze uroczystości odbyły się pod pomnikiem Matki Sybiraczki znajdującym się na placu Lecha Kaczyńskiego w centrum Lublina.

Zapraszamy do Galerii