„ZIMA W MIEŚCIE” W ZSTK

W drugim tygodniu ferii zimowych, od 23 do 27  stycznia 2023 roku w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie, przy ul. Zemborzyckiej 82 odbywały się zajęcia sportowe w ramach akcji "Zima w mieście".

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a ich uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas wolny, rywalizując m.in. w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, czy tenisa stołowego. Do tego mogli skorzystać ze szkolnej siłowni.

"Zima w mieście” była okazją do poznania starszych i młodszych kolegów oraz koleżanek ze szkoły, jak również nawiązania nowych znajomości z uczniami z innych lubelskich szkół średnich i podstawowych.

Zajęcia prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych.