Uroczyste otwarcie siłowni plenerowej

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie siłowni plenerowej przy Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych. Dzięki dofinansowaniu z Budżetu Obywatelskiego, które wyniosło 80.000zł , mamy przyjemność ogłosić iż inwestycja dobiegła końca.

Oficjalne otwarcie siłowni poprzez symboliczne przecięcie wstęgi z rąk Pani Dyrektor Anny Wawruch-Lis i Wiceprzewodniczącego Rady Dzielnicy Dziesiąta Pana Wojciecha Kreta przebiegło w serdecznej, radosnej atmosferze. Cieszymy się z faktu, iż inwestycja ta w końcu została ukończona i już wkrótce pojawią się na niej pierwsi, szczęśliwi użytkownicy. Siłownia jest nowoczesnym kompleksem sportowym, spełniającym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Ponadto, wszystkie elementy obiektu to wysoce nowoczesny sprzęt, który przyczyni się do wyższej aktywności fizycznej naszych uczniów oraz mieszkańców dzielnicy Dziesiąta. Zamontowano między innymi taki sprzęt jak wyciąg górny, biegacz czy wioślarz, który umożliwi wielopłaszczyznowy rozwój fizyczny oraz polepszenie kondycji zarówno ciała jak i umysłu. Nie bez powodu polskie przysłowie głosi, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

W ramach kolejnych działań z projektu Budżetu Obywatelskiego złożony został wniosek o Nowoczesne Boisko Sportowe, doposażenie siłowni plenerowej oraz parkingu przy szkole. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby z Dzielnicy Dziesiąta do oddania głosu na wybrane projekty, czas głosowania kończy się 10 października 2022r.

Zagłosuj dziś poprzez pobranie i przyniesienie karty do szkoły, bądź poprzez link.
Nasze projekty mają numer:
Dzielnicowe: D-112; D-114
Ogólnomiejski: O-70