Wizyta studyjna w firmie ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.

W piątek 9 września uczniowie kierunku technik robotyk gościli w siedzibie firmy ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.

Podczas wizyty studyjnej mogli bliżej zapoznać się z zakresem działalności firmy oraz poznać jej filozofię związaną z ciągłym doskonaleniem.

Takie wizyty to doskonała okazja do zwiększania świadomości o oczekiwaniach współczesnego przemysłu względem pracowników XXI wieku oraz możliwość zobaczenia jak to wygląda w praktyce.

Mamy nadzieję, że przełoży się to na zaangażowanie uczniów i zwiększy ich motywację do ciągłego zdobywania nowych kompetencji niezbędnych w Przemyśle 4.0.