ZRÓB WŁASNY PROJEKT SPOŁECZNY

28 września br. uczniowie klas czwarty i trzecich uczestniczyli  w spotkaniu z wolontariuszami Fundacji Zwolnieni z Teorii oraz przedstawicielami firmy Budimex.

Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska praktyczna olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie i uczennice sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji
i rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce, która oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Budimex jest zainteresowany współpracą z naszą szkołą, w ramach której będą realizowane projekty edukacyjne, warsztaty i praktyki zawodowe dla uczniów z kierunków: technik mechatronik, technik informatyk, technik logistyk i technik spedytor.