„Znam polszczyznę zawodowo!” – rozdanie nagród

1 czerwca 2022 roku mieliśmy zaszczyt powitać i uhonorować laureatów polonistycznego konkursu wojewódzkiego „Znam polszczyznę zawodowo!”. Wśród zwyciężczyń znalazły się:

• Martyna Piłat (kl. 7a) – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie (op. P. Małgorzata Pater) - pierwsze miejsce,
  • Magda Goluch (kl. 8c) – Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach (op. P. Anna Zgierska) - drugie miejsce,
  • Dominika Puchała (kl. 8c) – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach (op. P. Anna Stawińska) - trzecie miejsce,
  • Otylia Znój (kl. 8b) – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie (op. P. Agnieszka Potębska) - trzecie miejsce ex aequo.

W uroczystym spotkaniu wziął udział pan Marcin Zając – właściciel firmy spedycyjno-logistycznej Armagedon i fundator nagród.

Pozostali uczestnicy konkursu oraz nauczyciele-opiekunowie otrzymają pamiątkowe dyplomy udziału, które zostaną wysłane do szkół drogą pocztową do końca roku szkolnego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

Zapraszamy do galerii.