Rok przed dyplomem

Kolejny raz nasi uczniowie laureatami Wojewódzkiego Konkursu ,,Rok przed dyplomem”

W dniu 12 maja 2022 roku odbył się etap regionalny XVI lubelskiego międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”, w którym uczestniczyło 248 uczniów
z 83 zespołów reprezentujących 22 szkoły techniczne województwa lubelskiego.

Honorowy patronat nad konkursem sprawowali Marszałek Województwa Lubelskiego, Kurator Oświaty w Lublinie, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Fundacja VCC.

A oto uczniowie naszej szkoły, którzy sięgnęli po laury w swoich kwalifikacjach:

• technik spedytor:

I miejsce  ex aequo - Mateusz Pytka i Bartosz Piłat (klasa 3sg),

II miejsce – Mateusz Winnicki (klasa 3sg),

• technik logistyk:

I miejsce – Kamila Koszko (klasa 3lg),

II miejsce –  Monika Zarajczyk (klasa 3lg),

• technik informatyk:

wyróżnienie – Patryk Jacak (klasa 3ipa),

• technik mechatronik:

III miejsce – Michał Wąsik (klasa 3mg).

Wszystkim laureatom i wyróżnionym gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się  9 czerwca 2022 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.