Przygotowania do finału krajowego turnieju WORLD ROBOT OLYMPIAD

Uczniowie z klasy 3ig będą reprezentować naszą szkołę w krajowym finale turnieju z robotyki LEGO.

W kategorii WRO RoboMission nasz szkolny zespół zaprojektuje robota, który ma za zadanie wykonać misje na specjalnej macie. Robot jest w pełni autonomiczny. Drużyna ma możliwość przetestowania swojej kreatywności i umiejętności szybkiego myślenia na imprezie krajowej, która odbędzie się pod koniec czerwca w Lublinie.

Dzięki sukcesowi z poprzedniej edycji uczniowie otrzymali propozycję wyjazdu na turniej międzynarodowy na Węgrzech.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.