Podziękowania za udział w akcji "Razem na Święta"

Serdecznie dziękujemy całej społeczności Zespołu Szkół Transportowo – Komunikacyjnych w Lublinie i Bursy Szkolnej nr 7 za działania w ramach akcji „Razem na Święta”.

Podczas tegorocznej akcji uczniowie ZST-K oraz wychowankowie Bursy Szkolnej nr7 zorganizowali zbiórki darów dla schroniska dla zwierząt oraz przygotowali ozdoby świąteczne dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół.

Z całego serca wszystkim dziękujemy!

Zapraszamy do Galerii.