Dyktando na Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości   zapraszamy  Uczniów i  Nauczycieli  do nietypowego uczczenia  tego wyjątkowego dnia  poprzez udział w charytatywnym dyktandzie  przygotowanym  przez członków Fundacji Języka Polskiego. Będzie  ono dostępne do rozwiązania 11.11.2021 r.  w godz.:

•  godz.17-17.30-  szkoła  średnia
  •  godz.19-19.30-  dorośli

Organizator przekaże złotówkę za każdą osobę, która 11 listopada rozwiąże dyktando.  Dyktando daje więc szansę  wesprzeć szlachetny cel oraz  sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne.

ZAPISY INDYWIDUALNE (dla uczniów i dla dorosłych):

Zapraszamy  do udziału  w przedsięwzięciu!